MBR120150WT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBR120150WT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBR120150WT
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Podatkovni listi: MBR120150WT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBR120150WT
Številka dela MBR120150WT Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70884 pcs Podatkovni list MBR120150WT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 950mV @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AD Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 1655-1027
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 60A Through Hole TO-247-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2mA @ 150V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A