MBRB20200CTTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRB20200CTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRB20200CTTR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Podatkovni listi: MBRB20200CTTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBRB20200CTTR
Številka dela MBRB20200CTTR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119363 pcs Podatkovni list MBRB20200CTTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 1655-1451-1
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBRB20150CT-13
MBRB20150CT-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 150V 20A D2PAK
Na zalogi: 176895 pcs
Prenesi: MBRB20150CT-13.pdf
RFQ
MBRB2035CT-E3/81
MBRB2035CT-E3/81
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO263AB
Na zalogi: 4264 pcs
Prenesi: MBRB2035CT-E3/81.pdf
RFQ
MBRB2035CTHE3_A/I
MBRB2035CTHE3_A/I