MBRB30100CTTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRB30100CTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRB30100CTTR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Podatkovni listi: MBRB30100CTTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBRB30100CTTR
Številka dela MBRB30100CTTR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165464 pcs Podatkovni list MBRB30100CTTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 1655-1457-2
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 100V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBRB3030CTG
MBRB3030CTG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Na zalogi: 56312 pcs
Prenesi: MBRB3030CTG.pdf
RFQ
MBRB3030CT
MBRB3030CT
Na zalogi: 5676 pcs
Prenesi: MBRB3030CT.pdf
RFQ
MBRB25H60CTHE3_A/I
MBRB25H60CTHE3_A/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
Prenesi: MBRB25H60CTHE3_A/I.pdf
MBRB3030CTT4
MBRB3030CTT4
Prenesi: MBRB3030CTT4.pdf
MBRB25H60CTHE3_A/P
MBRB25H60CTHE3_A/P