SICRF101200
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SICRF101200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SICRF101200
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY SILICON CARBIDE S
Podatkovni listi: SICRF101200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SICRF101200
Številka dela SICRF101200 Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE SCHOTTKY SILICON CARBIDE S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19962 pcs Podatkovni list SICRF101200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja ITO-220AC Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Paket / primer TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Druga imena 1655-1956
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Through Hole ITO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 640pF @ 0V, 1MHz