SMAJ24CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMAJ24CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ24CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V SMA
Podatkovni listi: SMAJ24CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ24CATR
Številka dela SMAJ24CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 24V 38.9V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1159864 pcs Podatkovni list SMAJ24CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMAJ24CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Zmogljivost @ Pogostost -