SMAJ7.5CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMAJ7.5CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ7.5CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
Podatkovni listi: SMAJ7.5CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ7.5CATR
Številka dela SMAJ7.5CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1260280 pcs Podatkovni list SMAJ7.5CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMAJ7.5CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost -