SMCJ120CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMCJ120CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ120CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V SMC
Podatkovni listi: SMCJ120CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ120CATR
Številka dela SMCJ120CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 120V 193V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282005 pcs Podatkovni list SMCJ120CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1655-1749-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.9A Zmogljivost @ Pogostost -