SMCJ51CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMCJ51CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ51CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V SMC
Podatkovni listi: SMCJ51CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ51CATR
Številka dela SMCJ51CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 51V 82.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 403749 pcs Podatkovni list SMCJ51CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMCJ51CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Zmogljivost @ Pogostost -