SMCJ6.5ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMCJ6.5ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ6.5ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC
Podatkovni listi: SMCJ6.5ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ6.5ATR
Številka dela SMCJ6.5ATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 468274 pcs Podatkovni list SMCJ6.5ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ6.5ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A