SMCJ7.5CATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
SMCJ7.5CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ7.5CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
Podatkovni listi: SMCJ7.5CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ7.5CATR
Številka dela SMCJ7.5CATR Proizvajalec SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 428331 pcs Podatkovni list SMCJ7.5CATR.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8.33V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 7.5V Napetost - razčlenitev SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 116.3A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ7.5CATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SMCJ7.5CATR Opis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V Zmogljivost @ Pogostost -