SMDB12LCCTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDB12LCCTR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19V 8SO
Podatkovni listi: SMDB12LCCTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDB12LCCTR
Številka dela SMDB12LCCTR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 12V 19V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294202 pcs Podatkovni list SMDB12LCCTR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 1655-1986-2
SMDB12LCCTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A
Zmogljivost @ Pogostost 15pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 4