STD5100CTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
STD5100CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD5100CTR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V DPAK
Podatkovni listi: STD5100CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD5100CTR
Številka dela STD5100CTR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE SCHOTTKY 100V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 355480 pcs Podatkovni list STD5100CTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 7.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena STD5100CTRSMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180µA @ 100V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -