STF20150CR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
STF20150CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF20150CR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AB
Podatkovni listi: STF20150CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF20150CR
Številka dela STF20150CR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159553 pcs Podatkovni list STF20150CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja ITO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Druga imena 1655-1287
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 150V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STF20100C
STF20100C
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Na zalogi: 141894 pcs
Prenesi: STF20100C.pdf
RFQ
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220