2003DB25
Serpac Electronic EnclosuresSerpac Electronic Enclosures
2003DB25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2003DB25
Proizvajalec / znamka: Serpac Electronic Enclosures
Opis izdelka END PANEL W/DB25 FOR A-20 BLK
Podatkovni listi: 2003DB25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2003DB25
Številka dela 2003DB25 Proizvajalec Serpac Electronic Enclosures
Opis END PANEL W/DB25 FOR A-20 BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66808 pcs Podatkovni list 2003DB25.pdf
Tip Panel, End Velikost / dimenzija 2.486" L x 0.745" W x 0.060" H (63.14mm x 18.92mm x 1.52mm)
Serija A Druga imena 2003 DB25 BK
2003,DB25
2003DB25BK
SR2003-DB25B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Plastic, ABS
Za uporabo s / sorodnimi izdelki A20 Series Lastnosti DB25 Cutout
natančen opis Plastic, ABS Panel, End 2.486" L x 0.745" W x 0.060" H (63.14mm x 18.92mm x 1.52mm) Black Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Henkel/Loctite
Opis: LOCTITE GC 10 SAC305T4 885 53U
Na zalogi: 700 pcs
Prenesi: 2003721.pdf
RFQ
2003DB9
2003DB9
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: END PANEL W/DB9 FOR A-20 BLK
Na zalogi: 66403 pcs
Prenesi: 2003DB9.pdf
RFQ
2004
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN QC TAB 0.110
Na zalogi: 695687 pcs
Prenesi: 2004.pdf
2004
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.438"
2003W
2003W
Opis: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.438"
Prenesi: 2003W.pdf
Proizvajalci: Adafruit
Opis: HOOK-UP STRND 30AWG YELLOW 6.56'
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: BUSS FUSEBLOCK
Na zalogi: 446 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN GUIDE SOCKET CENTER
Opis: CONN GUIDE PIN CENTER
Opis: CONN GUIDE SOCKET CENTER
Proizvajalci: Aven
Opis: PROBE ANGLED STAINLESS STEEL
Proizvajalci: Aven
Opis: PROBE CURVED STAINLESS STEEL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika