2005DB25
Serpac Electronic EnclosuresSerpac Electronic Enclosures
2005DB25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2005DB25
Proizvajalec / znamka: Serpac Electronic Enclosures
Opis izdelka END PANEL W/DB25 FOR A-21 BLK
Podatkovni listi: 2005DB25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2005DB25
Številka dela 2005DB25 Proizvajalec Serpac Electronic Enclosures
Opis END PANEL W/DB25 FOR A-21 BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70657 pcs Podatkovni list 2005DB25.pdf
Tip Panel, End Velikost / dimenzija 2.486" L x 0.993" W x 0.060" H (63.14mm x 25.22mm x 1.52mm)
Serija A Druga imena 2005 DB25 BK
2005,DB25
2005DB25BK
SR2005-DB25B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Plastic, ABS
Za uporabo s / sorodnimi izdelki A21 Series Lastnosti DB25 Cutout
natančen opis Plastic, ABS Panel, End 2.486" L x 0.993" W x 0.060" H (63.14mm x 25.22mm x 1.52mm) Black Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: M-ZIF CONN. REC 260P SOLDER TYPE
Na zalogi: 701 pcs
Prenesi: 2005802-1.pdf
RFQ
2006
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.438"
Na zalogi: 57208 pcs
Prenesi: 2006.pdf
RFQ
2006
Proizvajalci: Kitronik
Opis: RF ANT 2.157GHZ WHIP STR
Na zalogi: 34444 pcs
Opis: M-ZIF CONN. PLUG 260P/LONG SHAFT
Na zalogi: 785 pcs
2005DB9
2005DB9
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: END PANEL W/DB9 FOR A-21 BLK
Prenesi: 2005DB9.pdf
2005W
2005W
Opis: CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.438"
Prenesi: 2005W.pdf
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: LARGE CRIMP TOOL - COMPOUND-ACTI
Na zalogi: 407 pcs
Opis: CONN RCPT CLUSTER BLK HSG 3POS
2005B
2005B
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: RF GENERATOR TO 450MHZ
Na zalogi: 308 pcs
Prenesi: 2005B.pdf
Proizvajalci: Adafruit
Opis: HOOK-UP STRND 30AWG WHITE 6.56'
Opis: WIRE SEAL FOR MINI MTDL
2005ASZ
2005ASZ
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG CTRLR 16SOIC
Prenesi:
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika