LQ043T1DG29
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ043T1DG29
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA
Podatkovni listi: LQ043T1DG29.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
128 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ043T1DG29
Številka dela LQ043T1DG29 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2271 pcs Podatkovni list LQ043T1DG29.pdf
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik Parallel/Serial Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size 0.20mm W x 0.20mm H Dot Pixels 480 x 272
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Osvetlitev ozadja LED - White