LQ121X3LG02
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ121X3LG02
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 206 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ121X3LG02
Številka dela LQ121X3LG02 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206 pcs Podatkovni list
Ogled območja 245.80mm W x 184.30mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik LVDS Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 1024 x 768 (XGA)
Dot Pitch 0.24mm W x 0.24mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 12.1" (307.34mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 12.1" (307.34mm) 1024 x 768 (XGA) Osvetlitev ozadja LED - White