PQ150VB01FZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ150VB01FZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Podatkovni listi: PQ150VB01FZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ150VB01FZH
Številka dela PQ150VB01FZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4678 pcs Podatkovni list PQ150VB01FZH.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5A @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 15V Napetost - Vhod (maks.) 17V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 15 V 1A TO-220-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 1A