S201S06F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S201S06F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S201S06F
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V
Podatkovni listi: S201S06F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S201S06F
Številka dela S201S06F Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5485 pcs Podatkovni list S201S06F.pdf
Napetost - obremenitev 80V ~ 240V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija S201 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena 425-1244-5
425-2401-5-ND
S201S06V
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 3A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S201K33S3NN63L6R
S201K33S3NN63L6R
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 200PF 1KV S3N RADIAL
Na zalogi: 542857 pcs
Prenesi: S201K33S3NN63L6R.pdf
RFQ
S201ERP
S201ERP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SCR 200V 1A TO92
Na zalogi: 4544 pcs
Prenesi:
RFQ
S201TL
S201TL
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: CAP KIT CER 0.2PF-6.8PF 1400PCS
Prenesi: S201TL.pdf
S202031MS02BE
S202031MS02BE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Prenesi: S202031MS02BE.pdf
S201DH1F
S201DH1F
Proizvajalci: Socle Technology Corporation
Opis: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-240V
Prenesi: S201DH1F.pdf
S201E
S201E
Opis: SCR NON-SENSITIVE GATE 1.0A 200V
Prenesi: S201E.pdf
S202031MS02G
S202031MS02G
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Prenesi: S202031MS02G.pdf
S202
S202
Proizvajalci: Swanstrom Tools
Opis: CUTTER STANDOFF ANTISHOCK SHEAR
Prenesi: S202.pdf
S2020
S2020
Proizvajalci: Microsemi
Opis: RECTIFIER
Prenesi: S2020.pdf
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: ADAPTER SCSI HD68M/50M
Prenesi: S202-000.pdf
Proizvajalci: Swanstrom Tools
Prenesi: S201E.pdf
S201DL
S201DL
Opis: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-33PF 560PC
Prenesi: S201DL.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika