SIT1533AI-H4-D26-32.768G
SiTimeSiTime
SIT1533AI-H4-D26-32.768G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1533AI-H4-D26-32.768G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT1533AI-H4-D26-32.768G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1533AI-H4-D26-32.768G
Številka dela SIT1533AI-H4-D26-32.768G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79808 pcs Podatkovni list SIT1533AI-H4-D26-32.768G.pdf
Napetost - oskrba 1.5 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serija SiT1533
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod NanoDrive™
Druga imena 1473-1031-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence +100ppm Pogostost 32.768kHz
natančen opis 32.768kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscillator 1.5 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 1.4µA