SIT1602AC-12-28E-72.00000D
SiTIMESiTIME
SIT1602AC-12-28E-72.00000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AC-12-28E-72.00000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 2.8V 72MHZ OE
Podatkovni listi: 1.SIT1602AC-12-28E-72.00000D.pdf2.SIT1602AC-12-28E-72.00000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AC-12-28E-72.00000D
Številka dela SIT1602AC-12-28E-72.00000D Proizvajalec SiTIME
Opis OSC XO 2.8V 72MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija *
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 4-SMD, No Lead
Druga imena SIT1602AC-12-28E-72.000000D
SIT1602AC-12-28E-72.000000D-ND
Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.031" (0.80mm) Razširjen opis Oscillator Surface Mount
Opis OSC XO 2.8V 72MHZ OE