SIT1602AC-12-33E-28.636300E
SiTimeSiTime
SIT1602AC-12-33E-28.636300E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AC-12-33E-28.636300E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 28.6363MHZ OE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AC-12-33E-28.636300E
Številka dela SIT1602AC-12-33E-28.636300E Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 28.6363MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 28.6363MHz
natančen opis 28.6363MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA Osnovni resonator MEMS