SIT1602AC-13-33E-4.096000E
SiTimeSiTime
SIT1602AC-13-33E-4.096000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AC-13-33E-4.096000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 4.096MHZ OE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AC-13-33E-4.096000E
Številka dela SIT1602AC-13-33E-4.096000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 4.096MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)