SIT1602AC-73-28E-38.400000D
SiTimeSiTime
SIT1602AC-73-28E-38.400000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AC-73-28E-38.400000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 2.8V 38.4MHZ OE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AC-73-28E-38.400000D
Številka dela SIT1602AC-73-28E-38.400000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 2.8V 38.4MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)