SIT1602ACL8-25E
SiTimeSiTime
SIT1602ACL8-25E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602ACL8-25E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
Podatkovni listi: 1.SIT1602ACL8-25E.pdf2.SIT1602ACL8-25E.pdf3.SIT1602ACL8-25E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602ACL8-25E
Številka dela SIT1602ACL8-25E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT1602 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm Stabilnost frekvence -
natančen opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.2mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 3.75MHz ~ 77.76MHz