SIT1602AI-73-18E-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-73-18E-27.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AI-73-18E-27.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 1.8V 27MHZ
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AI-73-18E-27.000000E
Številka dela SIT1602AI-73-18E-27.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 1.8V 27MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)