SIT1602AIL11-33E-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AIL11-33E-50.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602AIL11-33E-50.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 50MHZ OE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602AIL11-33E-50.000000E
Številka dela SIT1602AIL11-33E-50.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 50MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena SIT1602AIL11-33E-50.00000E
SIT1602AIL11-33E-50.00000E-ND
Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) natančen opis Oscillator 4-SMD, No Lead