SIT1602BC-12-33E-74.250000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-12-33E-74.250000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-12-33E-74.250000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT1602BC-12-33E-74.250000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-12-33E-74.250000D
Številka dela SIT1602BC-12-33E-74.250000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96521 pcs Podatkovni list SIT1602BC-12-33E-74.250000D.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena SIT1602BC-12-33E-74.250000D-ND
SIT1602BC-12-33E-74.250000DTR
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 74.25MHz
natančen opis 74.25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS