SIT1602BC-13-30S-74.250000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-13-30S-74.250000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-13-30S-74.250000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 7
Podatkovni listi: SIT1602BC-13-30S-74.250000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-13-30S-74.250000G
Številka dela SIT1602BC-13-30S-74.250000G Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59990 pcs Podatkovni list SIT1602BC-13-30S-74.250000G.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 74.25MHz natančen opis 74.25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA