SIT1602BC-72-30E-4.096000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-72-30E-4.096000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-72-30E-4.096000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 4
Podatkovni listi: SIT1602BC-72-30E-4.096000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-72-30E-4.096000G
Številka dela SIT1602BC-72-30E-4.096000G Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63709 pcs Podatkovni list SIT1602BC-72-30E-4.096000G.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 4.096MHz natančen opis 4.096MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA