SIT1602BC-72-33N-37.500000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-72-33N-37.500000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-72-33N-37.500000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3
Podatkovni listi: SIT1602BC-72-33N-37.500000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-72-33N-37.500000G
Številka dela SIT1602BC-72-33N-37.500000G Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64443 pcs Podatkovni list SIT1602BC-72-33N-37.500000G.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 37.5MHz natančen opis 37.5MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -