SIT1602BC-73-18S-66.600000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-73-18S-66.600000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-73-18S-66.600000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 6
Podatkovni listi: SIT1602BC-73-18S-66.600000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-73-18S-66.600000D
Številka dela SIT1602BC-73-18S-66.600000D Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 1.8V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123962 pcs Podatkovni list SIT1602BC-73-18S-66.600000D.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 66.6MHz natančen opis 66.6MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.1mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1.3µA