SIT1602BC-81-25N-66.666000Y
SiTimeSiTime
SIT1602BC-81-25N-66.666000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BC-81-25N-66.666000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6
Podatkovni listi: SIT1602BC-81-25N-66.666000Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BC-81-25N-66.666000Y
Številka dela SIT1602BC-81-25N-66.666000Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93145 pcs Podatkovni list SIT1602BC-81-25N-66.666000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 66.666MHz natančen opis 66.666MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -