SIT1602BI-12-25S-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BI-12-25S-25.000000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BI-12-25S-25.000000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT1602BI-12-25S-25.000000D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BI-12-25S-25.000000D
Številka dela SIT1602BI-12-25S-25.000000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89057 pcs Podatkovni list SIT1602BI-12-25S-25.000000D.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602B