SIT1602BI-12-33N-8.192000E
SiTimeSiTime
SIT1602BI-12-33N-8.192000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BI-12-33N-8.192000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 8
Podatkovni listi: SIT1602BI-12-33N-8.192000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BI-12-33N-8.192000E
Številka dela SIT1602BI-12-33N-8.192000E Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93729 pcs Podatkovni list SIT1602BI-12-33N-8.192000E.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 8.192MHz natančen opis 8.192MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -