SIT1602BI-33-25N-33.330000Y
SiTimeSiTime
SIT1602BI-33-25N-33.330000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BI-33-25N-33.330000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
Podatkovni listi: SIT1602BI-33-25N-33.330000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BI-33-25N-33.330000Y
Številka dela SIT1602BI-33-25N-33.330000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85569 pcs Podatkovni list SIT1602BI-33-25N-33.330000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 33.33MHz natančen opis 33.33MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -