SIT1602BI-73-25S-35.840000G
SiTimeSiTime
SIT1602BI-73-25S-35.840000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BI-73-25S-35.840000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3
Podatkovni listi: SIT1602BI-73-25S-35.840000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BI-73-25S-35.840000G
Številka dela SIT1602BI-73-25S-35.840000G Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60531 pcs Podatkovni list SIT1602BI-73-25S-35.840000G.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 35.84MHz natančen opis 35.84MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 2.5µA