SIT1602BI-83-33E-77.760000T
SiTimeSiTime
SIT1602BI-83-33E-77.760000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1602BI-83-33E-77.760000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT1602BI-83-33E-77.760000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1602BI-83-33E-77.760000T
Številka dela SIT1602BI-83-33E-77.760000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92334 pcs Podatkovni list SIT1602BI-83-33E-77.760000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT1602B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena SIT1602BI-83-33E-77.76000T
SIT1602BI-83-33E-77.76000T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 77.76MHz
natančen opis 77.76MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.2mA Osnovni resonator MEMS