SIT1618AA-12-33E-32.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618AA-12-33E-32.000000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1618AA-12-33E-32.000000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT1618AA-12-33E-32.000000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1618AA-12-33E-32.000000D
Številka dela SIT1618AA-12-33E-32.000000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68599 pcs Podatkovni list SIT1618AA-12-33E-32.000000D.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1618
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.7mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS