SIT1618AA-28-28N-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT1618AA-28-28N-27.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1618AA-28-28N-27.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT1618AA-28-28N-27.000000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1618AA-28-28N-27.000000E
Številka dela SIT1618AA-28-28N-27.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100021 pcs Podatkovni list SIT1618AA-28-28N-27.000000E.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT1618
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 27MHz
natančen opis 27MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.7mA