SIT1618BA-73-XXN-40.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BA-73-XXN-40.000000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1618BA-73-XXN-40.000000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT1618BA-73-XXN-40.000000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1618BA-73-XXN-40.000000D
Številka dela SIT1618BA-73-XXN-40.000000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60322 pcs Podatkovni list SIT1618BA-73-XXN-40.000000D.pdf
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1618
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 40MHz natančen opis 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.7mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -