SIT1618BAF7-18N
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT1618BAF7-18N
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: 1.SIT1618BAF7-18N.pdf2.SIT1618BAF7-18N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT1618BAF7-18N
Številka dela SIT1618BAF7-18N Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10484 pcs Podatkovni list 1.SIT1618BAF7-18N.pdf2.SIT1618BAF7-18N.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SiT1618B Ocene -
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 7.3728MHz ~ 48MHz