SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G
SiTimeSiTime
SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 7.2000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G.pdf2.SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G
Številka dela SIT2024AA-S2-XXE-7.200000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 7.2000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serija SiT2024
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Izhod LVCMOS
Druga imena 1473-1597-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 7.2MHz natančen opis 7.2MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Tok - Supply (Max) 4.8mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SIT2024AA-S2-XXN-40.000000E
SIT2024AA-S2-XXN-40.000000E
Proizvajalci: SiTime
Opis: OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Na zalogi: 63779 pcs
Prenesi: SIT2024AA-S2-XXN-40.000000E.pdf
RFQ
SIT2024AA-S2-XXE-7.200000
SIT2024AA-S2-XXE-7.200000
Proizvajalci: SiTime
Opis: OSC MEMS 7.2000MHZ LVCMOS SMD