SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G
SiTimeSiTime
SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G.pdf2.SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G
Številka dela SIT2024BA-S2-XXE-40.000000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Serija SiT2024B
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 40MHz natančen opis 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Tok - Supply (Max) 4.8mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -