SIT2025BEES1-28N
SiTimeSiTime
SIT2025BEES1-28N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT2025BEES1-28N
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Podatkovni listi: SIT2025BEES1-28N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT2025BEES1-28N
Številka dela SIT2025BEES1-28N Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16285 pcs Podatkovni list SIT2025BEES1-28N.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Serija SIT2025B Ocene AEC-Q100
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.057" (1.45mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) ±20ppm Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.8V SC-74A, SOT-753 Tok - Supply (Max) 8mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 115.2MHz ~ 137MHz