SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y
Številka dela SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36264 pcs Podatkovni list SIT3807AC-23-18NE-27.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3807
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 27MHz natančen opis 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -