SIT3807AC-D-18SM
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-D-18SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3807AC-D-18SM
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3807AC-D-18SM.pdf2.SIT3807AC-D-18SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3807AC-D-18SM
Številka dela SIT3807AC-D-18SM Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4304 pcs Podatkovni list 1.SIT3807AC-D-18SM.pdf2.SIT3807AC-D-18SM.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 1.8V
Serija SiT3807 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod Standby delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3807AC-D-18SM Višina 0.039" (1.00mm)
Toleranca frekvence ±25ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frekvenca - izhod 1 10µA Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA