SIT3808AC-2-25SE
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-2-25SE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AC-2-25SE
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3808AC-2-25SE.pdf2.SIT3808AC-2-25SE.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AC-2-25SE
Številka dela SIT3808AC-2-25SE Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36915 pcs Podatkovni list 1.SIT3808AC-2-25SE.pdf2.SIT3808AC-2-25SE.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Shell Style 2.5V
Serija SiT3808 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 4-SMD, No Lead
Izhod Standby delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3808AC-2-25SE Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz
Frekvenca - izhod 1 70µA Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Standby Opis OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 33mA