SIT3808AC-C-18EG
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-C-18EG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AC-C-18EG
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Podatkovni listi: 1.SIT3808AC-C-18EG.pdf2.SIT3808AC-C-18EG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AC-C-18EG
Številka dela SIT3808AC-C-18EG Proizvajalec SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26821 pcs Podatkovni list 1.SIT3808AC-C-18EG.pdf2.SIT3808AC-C-18EG.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 1.8V
Serija SiT3808 RoHS Status Bulk
Ocene - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Izhod Enable/Disable delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SIT3808AC-C-18EG Višina 0.031" (0.79mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence (skupaj) 1MHz ~ 80MHz
Frekvenca - izhod 1 10µA Frekvenca - Center -
Razširjen opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Tok - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 31mA