SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS VCXO 2.7680MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y.pdf2.SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y
Številka dela SIT3808AI-22-33NG-2.768000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS VCXO 2.7680MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 2.768MHz natančen opis 2.768MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -